TRYB JASNY/CIEMNY
ZNAJDŹ PRZEPIS:

Szukaj wg składnika

Szukaj wg rodzaju kuchni

Szukaj wg dania

Czy dieta online to dobry sposób na odchudzanie? Odpowiadamy!

Czy dieta online to dobry sposób na odchudzanie? 

Odpowiadamy!

Jeśli ostatnio się odchudzałeś, zrzuciłeś kilka zbędnych kilogramów, ale nie jesteś zadowolony z efektów diety, to prawdopodobnie popełniłeś kilka błędów żywieniowych. Być może zabrakło ci fachowego wsparcia – skutecznym sposobem na zredukowanie masy ciała jest plan żywieniowy ułożony przez specjalistę. Jeżeli ciągle się nie poddajesz i marzysz o szczupłej sylwetce, w twoim przypadku sprawdzi się dieta redukcyjna online! 

Co czwarty Polak, który chciał schudnąć, eliminował ze swojego jadłospisu określony produkt lub grupy produktów. 77% osób było zadowolonych z efektów takiej diety – jednak aż 49% z nich wyraziło tylko umiarkowane zadowolenie z jej efektów. Powodem tego może być fakt, że skutecznie można schudnąć tylko pod warunkiem jedzenia zbilansowanych posiłków o określonej kaloryczności. Realizowanie właśnie takiego jadłospisu umożliwia dobrze dobrana dieta online. 

Jaka dieta online najlepsza na odchudzanie? 

Dieta do wykupienia online musi być opracowana przez eksperta od żywienia, a nie przez algorytm komputerowy. Jeśli zdecydujesz się stosować darmowy jadłospis dostępny w sieci, możesz być zawiedziony mizernymi efektami „odchudzania”. 

Planowanie diety online zawsze musi zacząć się od poznania oczekiwań danej osoby, jej trybu życia, wagi. Dopiero na tej podstawie powinna powstać skuteczna, zdrowa i zbilansowana dieta redukcyjna online – którą może stworzyć np. specjalista od żywienia Akop Szostak

Stosowanie takiego planu żywieniowego to lepszy sposób na schudnięcie niż kilkudniowe głodówki i diety eliminujące z menu węglowodany, tłuszcze, białka. Jest to patent na to, aby chudnąć z głową i nie nabawić się problemów ze zdrowiem. 

Dlaczego będąc na diecie online, można szybko schudnąć? 

Zanim specjalista zaproponuje ci dietetyczne menu, obliczy – na podstawie twojego wzrostu, wagi, płci i trybu życia – twoje zapotrzebowanie energetyczne. Jest to kluczowa kwestia – aby schudnąć, trzeba jeść nieco mniej kalorii, niż wynika to z ustalonych norm. Taki deficyt kaloryczny powinien oscylować w granicach 200 kcal do 400 kcal. 

Mimo tego wybierając dobrą dietę online, nie będziesz odczuwał głodu. Pożywne i zarazem smaczne posiłki to klucz do tego, aby trzymać się ustalonego planu. Ponadto zaspokoją one twoje wszystkie potrzeby żywieniowe – będą zawierały odpowiednie proporcje białek, węglowodanów, tłuszczów oraz będą pełne witamin i minerałów. 

Natomiast kiedy schudniesz tyle kilogramów, ile zamierzałeś, będziesz mógł stopniowo jeść coraz więcej kalorii. Jednak gdy pożegnasz złe przyzwyczajenia żywieniowe, będziesz jadł zdrowiej, jeszcze smaczniej i tyle, ile zakłada twoje zapotrzebowanie energetyczne. 

Co zrobić, aby dieta online przyniosła satysfakcjonujące efekty? 

Nie licz na cuda i nie słuchaj rad internetowych „dietetyków”, którzy obiecują ci spektakularny spadek w wagi ciągu kilku dni czy tygodni. Tylko trwała zmiana nawyków żywieniowych pozwoli ci schudnąć i uchroni cię przed efektem jo-jo. Ponadto wybierz specjalistę, który, mimo że pracuje online, zapewnia też możliwość kontaktu telefonicznego. 

Oprócz tego pomyśl o tym, aby zacząć ćwiczyć. Nic nie tak nie przyspiesza odchudzania jak regularny wysiłek fizyczny. Dobra informacja jest taka, że niekiedy dietę online można wykupić wraz z planem treningowym. Taki zestaw ćwiczeń będzie dopasowany do twoich możliwości, tak abyś nie miał problemu z przeprowadzaniem treningów. 

Dieta online to dobry sposób na schudnięcie – pod warunkiem, że jest ułożona przez profesjonalistę i jest opracowana pod kątem potrzeb żywieniowych danej osoby.

Komentarze

  1. Jak ze wszystkim. Jednemu pomoże, a drugiemu nie. Szczerze to nie wierze w takie diety 'masowe'. Jak dla mnie jesli ktos chce schudnąć, to musi to skonsultowac ze specem typu bariatra, który na podstawie ankiety środowiskowej pacjenta, jego trybu życia itp. stwierdzi co aktualnie robi źle i dobierze metode leczenia otyłosci. Tak robia zreszta w szpitalu medicover. Dlatego takie odchudzanie jest skuteczne

    OdpowiedzUsuń
  2. Korzystaliście kiedyś z porad Akopa?

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku - pisząc komentarz, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych