Współpraca

Blog CzteryFajery.pl powstał niejako z potrzeby chwili. Ze względu na pobyt w Arabii Saudyjskiej nie mogliśmy zabrać ze sobą naszych ulubionych książek kucharskich. Ponadto, inne zwyczaje żywieniowe oraz niedostępność niektórych produktów spowodowały, że wiele z naszych ulubionych przepisów było niemożliwych do wykonania.
Staraliśmy się więc zebrać na blogu, takie receptury, z których możemy skorzystać niezależnie od kraju w jakim aktualnie jesteśmy. Nie zabrakło jednak wśród nich tradycyjnych dań kuchni polskiej.
Za pośrednictwem bloga chcemy przekazać naszym Czytelnikom, że w każdym zakątku świata można zjeść smacznie i zdrowo.

Nasz fanpage na Facebooku ma ponad 12.000 obserwatorów.
Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy reklamowej i działania PR

Na życzenie możemy też udostępnić listę firm z którymi współpracowaliśmy lub aktualnie współpracujemy.

Portfolio - zdjęcia kulinarne (link)
Portfolio - zdjęcia produktowe (link)
Ze swojej strony możemy zaproponować: 

Na potrzeby zewnętrzne
 • artykuły o tematyce kulinarnej i około-kulinarnej  na strony www, portale internetowe, blogi firmowe i prywatne
 • zachęcające do zakupów opisy produktów spożywczych i sprzętu kuchennego
 • tworzenie koncepcji kampanii marketingowych i krótkich tekstów reklamowych dla wsparcia działów sprzedaży
 • przygotowanie przepisów z użyciem wskazanych przez Klienta produktów, umieszczenie ich na liście składników oraz wyeksponowanie jako dodatkowy element na zdjęciach
 • sprzedaż zdjęć na licencji RM lub RF (przykładowe portfolio dostępne jest tutaj)  
 • prowadzenie rubryki kulinarnej
 • inne wcześniej uzgodnione informacje
Na blogu
 • wpisy autorskie na temat Państwa firmy i produktów oraz publikacja artykułów sponsorowanych przygotowanych przez reklamodawcę 
 • tworzenie przepisów z użyciem wskazanych przez Klienta produktów, umieszczenie ich na liście składników oraz wyeksponowanie jako dodatkowy element na zdjęciach 
 • sponsorowane konkursy dla czytelników
W sprawie szczegółów proszę o kontakt na adres e-mail: pustynnyblog@gmail.com
 

Komentarze

 1. Z grupy samopomocy dla blogerów
  Cześć. Cieszę się. Wasz blog jest atrakcyjny. Ocenę taką przedstawiam pomimo swojego zmęczenia dzisiaj. Świadczy to o jego dopieszczeniu (blogu). Przyznam, że z bardzo pobieżnego oglądania od razy rzucają się w oczy pewne myśli. Staracie się o użyteczność i atrakcyjność. Mnie ujęły szczególnie fotografie. To z powodu podobnego zainteresowania. Zawsze oglądacza przyciąga to, co jego samego zajmuje. Przyznaję się do moich sporych braków, począwszy od słabego sprzętu, poprzez coś jeszcze i coś, aż do potężnej wady wzroku, że właściwie nie widzę ostrości na manualu. Zastanawiam się, co może powiedzieć dla Was cennego 3-miesięczny bloger. Myślę, że bardziej rozbudowane blogi są trudniejsze w nawigacji, więc ten element będzie dla mnie ważny może za 10 lat. OK. W takiej sytuacji atutem jest, że swojego bloga prowadzicie we dwójkę. To budzi zaufanie. Trochę brakuje mi u Was nowości, ale z kolei jak patrzę tu i tam, to tracę chęć doznawania nowości. Interesuje mnie jedna kwestia. Jak to się stało, że przeszliście od korzeni związanych z wykształceniem do czegoś chyba innego. To w kontekście mojej próby blogerskiej, po tym, jak po 23 latach ciężkiej pracy i sporych osiągnięć w mediacji konsumenckiej zostałem wyrzucony z pracy. Życzę wam wszystkiego najlepszego. Janusz Świerczyński https://www.facebook.com/fotowedrownik.blog

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za miłe słowa. Przez cały czas pracujemy w zawodach związanych z naszym wykształceniem. Blog jest naszą pasją, zresztą jedną z wielu, choć z pewnością najbardziej czasochłonną.
   pozdrawiamy
   Ola i Paweł

   Usuń
 2. Ich habe diesen tollen Blog gefunden, ich bin begeistert und werde ihnen jetzt folgen.
  Viele Grüße sendet,
  Jesse-Gabriel aus Berlin

  Znalazłem ten świetny blog, jestem zachwycony i teraz będę je śledził.
  Wysyła pozdrowienia,
  Jesse-Gabriel z Berlina
  Google Übersetzung
  Tłumaczenie Google

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku - pisząc komentarz, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *


Blog Cztery Fajery założyliśmy niemal 9 lat temu, jako naszą podręczną książkę kucharską i swego rodzaju pamiętnik kulinarny. Dziś adresujemy go do każdego, kto kocha gotować albo dopiero rozpoczyna swoją przygodę w kuchni.

Dzielimy się z Tobą tylko tymi przepisami z których sami korzystamy. Nie znajdziesz tu nic, czego nie przyrządziliśmy ani potraw, których nigdy więcej nie ugotujemy. Każdy przepis, który opublikowaliśmy, sprawdziliśmy najpierw na sobie.


Znajdziesz tutaj zarówno dania tradycyjnej polskiej kuchni, jak i przepisy z odległych zakątków świata. Bardzo lubimy kuchnię regionalną, więc i takich receptur nie mogło zabraknąć, a ponieważ oboje jesteśmy wielkimi miłośnikami kawy, to doczekała się ona osobnego działu na blogu.

Lubimy pisać, ale jeszcze bardziej lubimy, kiedy czytacie to o czym piszemy. Będziemy wdzięczni za Wasze komentarze, bo to największa nagroda na jaką liczyć może bloger.

A teraz ugotujmy coś wspólnie
Ola i Paweł

Znajdziesz nas tutaj

Znajdziesz nas tutaj: