Mazowiecki Konkurs Fotografii Kulinarnej

Mazowiecki Konkurs Fotografii Kulinarnej właśnie się rozpoczął

Czy uwielbiacie uwieczniać na zdjęciach smakowitość dań?
Czy zwracacie uwagę na logotypy umieszczone na etykietach produktów?
A może jesteście pasjonatami kuchni regionalnej?
Właśnie ruszył Mazowiecki Konkurs Fotografii Kulinarnej.

Czasem kolory na talerzu hipnotyzują równie mocno, co dzieła sztuki. Ciasto wychodzi tak apetyczne, że aż żal wbijać w nie nóż i kroić. Smakoszom nie trzeba tłumaczyć piękna tkwiącego w jedzeniu. Mamy nadzieję, że wśród wielu blogerów i miłośników zabawy formą, kolorem i fakturą znajdą się również pasjonaci kuchni mazowieckiej.

Właśnie ruszyła pierwsza edycja Mazowieckiego Konkursu Fotografii Kulinarnej. Kategorie, w których możecie nadsyłać zdjęcia, są następujące:
  • Kategoria „Smaki Mazowsza” – tematem kategorii jest hasło, które stanowi podstawę do dowolnej interpretacji przedstawienia potrawy lub produktu wpisanych na Listę Produktów Tradycyjnych z regionu Mazowsza lub certyfikowanych logo Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze 
  • Kategoria produktowa – tematem kategorii jest produkt posiadający logotyp Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze (wykaz produktów z certyfikatem logo Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze do pobrania poniżej). 
 Swoje pomysły wraz z wypełnionym formularzem konkursu nadsyłajcie na adres fotografiakulinarna@mazovia.pl Na zgłoszenia czekamy do końca lipca 2018 roku. Uroczysta gala finałowa odbędzie się podczas Gali Konkursu o Laur Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Nagrodami dla laureatów konkursu są:
I nagroda – voucher na kurs fotograficzny o tematyce kulinarnej o wartości 700 zł;
II nagroda – voucher na indywidualny kurs fotograficzny o wartości 600 zł;
III nagroda – karta podarunkowa do sklepu fotograficznego o wartości 500 zł;
Nagroda publiczności – internautów – aparat fotograficzny firmy Fujifilm Instax Mini 8 o wartości 400 zł.

Regulamin konkursu, wykaz produktów i zgłoszenia są dostępne na stronie
Samorządu Województwa Mazowieckiego

Zdjęcie udostępniła firma Eterno

Mazowiecki Konkurs Fotografii Kulinarnej 

Komentarze

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *


Blog Cztery Fajery założyliśmy niemal 9 lat temu, jako naszą podręczną książkę kucharską i swego rodzaju pamiętnik kulinarny. Dziś adresujemy go do każdego, kto kocha gotować albo dopiero rozpoczyna swoją przygodę w kuchni.

Dzielimy się z Tobą tylko tymi przepisami z których sami korzystamy. Nie znajdziesz tu nic, czego nie przyrządziliśmy ani potraw, których nigdy więcej nie ugotujemy. Każdy przepis, który opublikowaliśmy, sprawdziliśmy najpierw na sobie.


Znajdziesz tutaj zarówno dania tradycyjnej polskiej kuchni, jak i przepisy z odległych zakątków świata. Bardzo lubimy kuchnię regionalną, więc i takich receptur nie mogło zabraknąć, a ponieważ oboje jesteśmy wielkimi miłośnikami kawy, to doczekała się ona osobnego działu na blogu.

Lubimy pisać, ale jeszcze bardziej lubimy, kiedy czytacie to o czym piszemy. Będziemy wdzięczni za Wasze komentarze, bo to największa nagroda na jaką liczyć może bloger.

A teraz ugotujmy coś wspólnie
Ola i Paweł

Znajdziesz nas tutaj

Znajdziesz nas tutaj: