Dom pachnący świeżością

Chyba każdy z nas lubi, kiedy w domu, a zwłaszcza w łazience, zamiast zapachu płynu czy proszku do prania unosi się świeży, zniewalający aromat kwiatów lub owoców. Aby tak się stało korzystamy zazwyczaj z dyfuzorów. Tym razem zdecydowaliśmy się na produkty, doskonale znanej firmy Avon. 

Na początek wybraliśmy dwa dyfuzory zapachowe Berry i Fresh Cotton. 50 ml olejku w stylowej buteleczce wystarcza na ponad miesiąc i zarazem dodaje uroku każdemu wnętrzu.

Berry to dyfuzor  o przyjemnym, słodkim aromacie jagód i malin z dyskretną nutą piżma, Fresh Cotton - wprost idealny do każdego pomieszczenia roztacza cudowny zapach świeżej bawełny.

Oba dyfuzory zapachowe Avon wypełniają dom delikatnym, dyskretnym, ale zarazem trwałym aromatem, niezależnie od wielkości pomieszczenia, Najbardziej jest on wyczuwalny właśnie w łazience, a kąpiel w takich warunkach to prawdziwa przyjemność. Niebawem zamierzam ponownie skorzystać z ofert Avon.  Konsultantki tej firmy można spotkać niemal w każdym mieście w Polsce, więc nie będę miała problemu  także z dokupieniem swoich ulubionych zapachów.

Ps. Zdjęcie ze strony Avon

dom-pachnacy-swiezoscia
Dom pachnący świeżością.
 

Komentarze

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *


Blog Cztery Fajery założyliśmy niemal 9 lat temu, jako naszą podręczną książkę kucharską i swego rodzaju pamiętnik kulinarny. Dziś adresujemy go do każdego, kto kocha gotować albo dopiero rozpoczyna swoją przygodę w kuchni.

Dzielimy się z Tobą tylko tymi przepisami z których sami korzystamy. Nie znajdziesz tu nic, czego nie przyrządziliśmy ani potraw, których nigdy więcej nie ugotujemy. Każdy przepis, który opublikowaliśmy, sprawdziliśmy najpierw na sobie.


Znajdziesz tutaj zarówno dania tradycyjnej polskiej kuchni, jak i przepisy z odległych zakątków świata. Bardzo lubimy kuchnię regionalną, więc i takich receptur nie mogło zabraknąć, a ponieważ oboje jesteśmy wielkimi miłośnikami kawy, to doczekała się ona osobnego działu na blogu.

Lubimy pisać, ale jeszcze bardziej lubimy, kiedy czytacie to o czym piszemy. Będziemy wdzięczni za Wasze komentarze, bo to największa nagroda na jaką liczyć może bloger.

A teraz ugotujmy coś wspólnie
Ola i Paweł

Znajdziesz nas tutaj

Znajdziesz nas tutaj: