TRYB JASNY/CIEMNY
ZNAJDŹ PRZEPIS:

Szukaj wg składnika

Szukaj wg rodzaju kuchni

Szukaj wg dania

MixStar robot kuchenny z podwójnymi mieszadłami

MixStar robot kuchenny z podwójnymi mieszadłami

tani i dobry robot kuchenny.

MixStar robot kuchenny z podwójnymi mieszadłami nie przypomina wyglądem żadnego z urządzeń z których dotychczas korzystałam. Umieszczenie mechanizmu napędowego pod misą, a nie nad nią skutkuje tym, że jest znacznie niższy od standardowych robotów kuchennych. Kompaktowy rozmiar i mieszczący się w misie pojemnik na wszystkie akcesoria umożliwiają schowanie MixStar do kuchennej szafki po zakończeniu pracy. 

mixstar-robot-kuchenny-zpodwojnymi-mieszadlami
Jedyny znany mi robot kuchenny, który ma podwójne mieszadła i haki do zagniatania ciasta. 

Robot z podwójnymi mieszadłami

To co wyróżnia robot kuchenny MixStar'a na tle innych urządzeń, to specjalnie zaprojektowane podwójne, przeciwbieżne mieszadła. Możesz ich używać do miksowania zarówno gorących, jak i zimnych składników. W komplecie znajdziesz trzy rodzaje końcówek, które obracając się wokół własnej osi, krążą jednocześnie wokół misy.

 • duże podwójne haki ze stali nierdzewnej do zagniatania ciast drożdżowych, chlebowych, ciasta na pierogi i innych ciężkich ciast;
mixstar-robot-kuchenny-z-podwojnymi-mieszadlami
 • podwójne trzepaczki do ubijania piany z białek, śmietany i lekkich kremów; 
 • podwójne mieszadła do lekkich ciast, ciast kruchych oraz ucierania masła z cukrem
 • podwójne skrobaki, które zbierają składniki ze ścianek misy podczas miksowania, kompatybilne z trzepaczkami i mieszadłami.

mixstar-robot-kuchenny-z-podwojnymi-mieszadlami
 W mojej opinii, MixStar posiada jedne z najlepszych mieszadeł i haków do zagniatania ciast z jakimi miałam do czynienia. Jeśli lubisz domowe wypieki, chleb, pierogi albo pizzę, będziesz zachwycona. Podwójne mieszadła świetnie wywiązują się ze swoich zadań, bardzo dobrze zbierając i mieszając składniki także przy krawędziach misy. Robot szybko radzi sobie z ubiciem piany z białek, śmietany i przygotowaniem ciast. Ubicie 500 ml śmietany zajmuje około 90 sekund.

Co to jest MixStar

MixStar to prosty w obsłudze, ale uniwersalny robot kuchenny angielskiej firmy Morphy Richards. Korzystanie z niego nie wymaga zaawansowanej wiedzy technicznej. Dzięki kompaktowym rozmiarom bez problemu mieści się w małej kuchni. Wymiary podstawy to zaledwie 30 cm x 26 cm x 9 cm. Misa o pojemności 4 litrów pozwala na przygotowanie także dużych porcji. W skład zestawu wchodzą

 • jednostka główna z silnikiem o mocy 800W,  timerem (dzięki któremu monitorujesz czas miksowania) oraz pokrętłem, którym regulujesz prędkość miksowania.  Do wyboru masz 6 poziomów prędkości.
 • misa do miksowania o pojemności 4 litrów, wykonana ze stali nierdzewnej.Bez problemu zmieścisz około 1,4 kg składników na ulubione ciasto.
 • misa do przechowywania akcesoriów, która mieści się w misie do miksowania.
 • osłona przed chlapaniem z wlotem do dozowania składników zabezpieczonym pokrywką umożliwia dodawania składników podczas miksowania bez konieczności zdejmowania całej osłony i zatrzymywania miksera.
 • wymienione wyżej mieszadła i skrobaki.
 • do zestawy załączona jest książeczka z instrukcją i kilkoma przepisami.

mixstar-robot-kuchenny-z-podwojnymi-mieszadlami
Robot MixStar z podwójnymi mieszadłami jest solidnie wykonany. Podczas pracy, nawet na najwyższych obrotach nie przesuwa się na blacie kuchennym. Także wymiana mieszadeł jest bardzo łatwa. Dodatkową zaletą jest możliwość umycia wszystkich elementów (oczywiście oprócz jednostki napędowej) w zmywarce. Szukając robota kuchennego, warto zwrócić uwagę na ten sprzęt.

mixstar-robot-kuchenny-z-podwojnymi-mieszadlami
 MixStar robot kuchenny z podwójnymi mieszadłami

Komentarze

 1. Bardzo mi się podoba. Idealny do małej kuchni.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja posiadam większość sprzętów od Vintage Cuisine i jestem bardzo zadowolona, przez ich oryginalny wygląd wszyscy znajomi kiedy wchodzą do mojej kuchni zwracają na nie uwagę :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku - pisząc komentarz, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych