Warsztaty z Gwiazdą po raz piętnasty

XV edycja Warsztatów z Gwiazdą - flagowego projektu portalu All About Life upłynęła pod hasłem "Żyj zdrowo, cisz się życiem", a jej głównymi bohaterami byli Martyna Chomacka, podróżniczka, artystka, trener personalny i miłośniczka nowych smaków oraz Lorek Zedju, Wice Masterchef Polska 2018. Była to zarazem oficjalna prezentacją unikalnego w skali kraju plebiscytu Influencer's Top 2019, podczas którego zaproszone do jury gwiazdy, influencerzy, blogery i eksperci wybierają najlepsze produkty roku.

Warsztaty-z-gwiazda-po-raz-pietnasty

Wielkie gotowanie z All About Life i partnerami projektu w warszawskim Centrum Techniki Kulinarnej, to nie tylko ciekawe przepisy, ale też potężna porcja wiedzy i pozytywnych emocji. Zdrowa kuchnia nie musi być nudna i monotonna, co udowodnili Martyna Chomacka i Lorek Zedju, nie musi być też czasochłonna i skomplikowana. Wystarczy korzystać z dobrej jakości produktów i umiejętnie je ze sobą komponować, aby urozmaicić swoje posiłki i zapewnić organizmowi wszystko, czego potrzebuje.

Takie właśnie pełnowartościowe składniki zapewnili nam partnerzy wydarzenia, wśród których tradycyjnie już znaleźli się OSM Krasnystaw, Eko-Wital, Oryginalny Sok, Runoland ze swoimi doskonałej jakości przetworami z owoców i warzyw i aromatycznymi suszonymi grzybami oraz DobreKonopie.pl - producent prozdrowotnych olejów, odżywek na bazie białka konopnego, łuskanych, prażonych nasion nasiono i herbatek z liści konopi. Hitem warsztatów był chleb z mąki konopnej, na który przepis pojawi się niebawem na blogu. Zdrowy, pyszny chleb o niesamowitym wprost smaku, znikał w oka mgnieniu.

Warsztaty-z-gwiazda-po-raz-pietnasty
Warsztaty-z-gwiazda-po-raz-pietnasty
Doskonałe przetwory owocowe zagwarantowała firma Stovit, świeże zioła od Baziółka nadały potrawom niepowtarzalny smak, pyszne, nie zawierające cukru słodycze m.in. chałwa i batony Nelka dodawały energii, a wina z Winnicy Dwórzno dodatkowo poprawiały i tak świetne nastroje uczestników.
Dzięki obecności na warsztatach firmy Home&You mogliśmy też podpatrzeć w jaki sposób pięknie zaaranżować stół wielkanocny.

Warsztaty-z-Gwiazda-po-raz-pietnasty
Warsztaty-z-gwiazda-po-raz-pietnasty

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się świeżo wyciskane przez uroczego Pana Soczka soki ze świeżych owoców i warzyw. Rewelacyjna wyciskarka wolnoobrotowa Kuvings EVO820, która nie wymaga krojenia owoców to marzenie wielu z nas. Doskonale zaprojektowane, proste w obsłudze, ergonomiczne urządzenie, wykonane z materiałów, które nie zawierają szkodliwych bisfenoli pozwala przygotować także koktajle na bazie jogurtu lub kefiru oraz sorbety owocowe, a z jednego jabłka wyciska aż 200 ml pysznego soku. Nie bez znaczenia jest też fakt, że wyciskarki Kuvings są objęte 10-letnią gwarancją. W porównaniu z moją aktualną wyciskarką, Kuvings EVO820 to skok technologiczny o 1000 lat  - znacznie cichsza praca, łatwość montażu i mycia, a co najważniejsze - idealnie aksamitne soki, bez najmniejszych grudek. Warto, przede wszystkim dla własnego zdrowia, inwestować w taki sprzęt AGD.

Warsztaty-z-gwiazda-po-raz-pietnasty

Pełne witamin i minerałów soki powinniśmy pić każdego dnia, a jeśli przygotujemy je z wykorzystaniem Jabłek Grójeckich, których na Warsztatach z Gwiazdą nie mogło zabraknąć to mamy 100% pewności, że będą pyszne i zdrowe.

Warsztaty-z-gwiazda-po-raz-pietnasty

Po wielkim gotowaniu przyszedł czas na relaks i chwile dla siebie. Kosmetyczne trendy mogliśmy poznać dzięki preparatom pielęgnacyjnym L'biotica, duńskim kosmetykom organicznym Urtekram oraz w pełni naturalnym i ekologicznym kosmetykom od Moja Farma Urody, które powstają na bazie polskich ziół, warzyw i owoców z Podlasia. Nie lada atrakcję stanowił też lodowaty, odmładzający i odżywczy masaż kulami CryoGlobe od Zimne Piękno.

Warsztaty-z-gwiazda-po-raz-pietnasty
Warsztaty-z-gwiazda-po-raz-pietnasty
Warsztaty-z-gwiazda-po-raz-pietnasty
Nie zabrakło produktów dla najmłodszych - torby lunchowe i zestawy pojemników na posiłki dla dzieci od Lunch Munch to bardzo dobre rozwiązanie zarówno do szkoły jak i na całodniową wycieczkę.

Jeśli miałabym jednym zdaniem podsumować XV edycję Warsztatów z Gwiazdą napisałabym "Było super - jak zawsze". Koniecznie musicie wziąć udział w tym ekscytującym projekcie.

Warsztaty-z-gwiazda-po-raz-pietnastyKomentarze

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *


Blog Cztery Fajery założyliśmy niemal 9 lat temu, jako naszą podręczną książkę kucharską i swego rodzaju pamiętnik kulinarny. Dziś adresujemy go do każdego, kto kocha gotować albo dopiero rozpoczyna swoją przygodę w kuchni.

Dzielimy się z Tobą tylko tymi przepisami z których sami korzystamy. Nie znajdziesz tu nic, czego nie przyrządziliśmy ani potraw, których nigdy więcej nie ugotujemy. Każdy przepis, który opublikowaliśmy, sprawdziliśmy najpierw na sobie.


Znajdziesz tutaj zarówno dania tradycyjnej polskiej kuchni, jak i przepisy z odległych zakątków świata. Bardzo lubimy kuchnię regionalną, więc i takich receptur nie mogło zabraknąć, a ponieważ oboje jesteśmy wielkimi miłośnikami kawy, to doczekała się ona osobnego działu na blogu.

Lubimy pisać, ale jeszcze bardziej lubimy, kiedy czytacie to o czym piszemy. Będziemy wdzięczni za Wasze komentarze, bo to największa nagroda na jaką liczyć może bloger.

A teraz ugotujmy coś wspólnie
Ola i Paweł

Znajdziesz nas tutaj

Znajdziesz nas tutaj: