TRYB JASNY/CIEMNY
ZNAJDŹ PRZEPIS:

Szukaj wg składnika

Szukaj wg rodzaju kuchni

Szukaj wg dania

Warsztaty z Gwiazdą po raz piętnasty

XV edycja Warsztatów z Gwiazdą - flagowego projektu portalu All About Life upłynęła pod hasłem "Żyj zdrowo, cisz się życiem", a jej głównymi bohaterami byli Martyna Chomacka, podróżniczka, artystka, trener personalny i miłośniczka nowych smaków oraz Lorek Zedju, Wice Masterchef Polska 2018. Była to zarazem oficjalna prezentacją unikalnego w skali kraju plebiscytu Influencer's Top 2019, podczas którego zaproszone do jury gwiazdy, influencerzy, blogery i eksperci wybierają najlepsze produkty roku.

Warsztaty-z-gwiazda-po-raz-pietnasty

Wielkie gotowanie z All About Life i partnerami projektu w warszawskim Centrum Techniki Kulinarnej, to nie tylko ciekawe przepisy, ale też potężna porcja wiedzy i pozytywnych emocji. Zdrowa kuchnia nie musi być nudna i monotonna, co udowodnili Martyna Chomacka i Lorek Zedju, nie musi być też czasochłonna i skomplikowana. Wystarczy korzystać z dobrej jakości produktów i umiejętnie je ze sobą komponować, aby urozmaicić swoje posiłki i zapewnić organizmowi wszystko, czego potrzebuje.

Takie właśnie pełnowartościowe składniki zapewnili nam partnerzy wydarzenia, wśród których tradycyjnie już znaleźli się OSM Krasnystaw, Eko-Wital, Oryginalny Sok, Runoland ze swoimi doskonałej jakości przetworami z owoców i warzyw i aromatycznymi suszonymi grzybami oraz DobreKonopie.pl - producent prozdrowotnych olejów, odżywek na bazie białka konopnego, łuskanych, prażonych nasion nasiono i herbatek z liści konopi. Hitem warsztatów był chleb z mąki konopnej, na który przepis pojawi się niebawem na blogu. Zdrowy, pyszny chleb o niesamowitym wprost smaku, znikał w oka mgnieniu.

Warsztaty-z-gwiazda-po-raz-pietnasty
Warsztaty-z-gwiazda-po-raz-pietnasty
Doskonałe przetwory owocowe zagwarantowała firma Stovit, świeże zioła od Baziółka nadały potrawom niepowtarzalny smak, pyszne, nie zawierające cukru słodycze m.in. chałwa i batony Nelka dodawały energii, a wina z Winnicy Dwórzno dodatkowo poprawiały i tak świetne nastroje uczestników.
Dzięki obecności na warsztatach firmy Home&You mogliśmy też podpatrzeć w jaki sposób pięknie zaaranżować stół wielkanocny.

Warsztaty-z-Gwiazda-po-raz-pietnasty
Warsztaty-z-gwiazda-po-raz-pietnasty

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się świeżo wyciskane przez uroczego Pana Soczka soki ze świeżych owoców i warzyw. Rewelacyjna wyciskarka wolnoobrotowa Kuvings EVO820, która nie wymaga krojenia owoców to marzenie wielu z nas. Doskonale zaprojektowane, proste w obsłudze, ergonomiczne urządzenie, wykonane z materiałów, które nie zawierają szkodliwych bisfenoli pozwala przygotować także koktajle na bazie jogurtu lub kefiru oraz sorbety owocowe, a z jednego jabłka wyciska aż 200 ml pysznego soku. Nie bez znaczenia jest też fakt, że wyciskarki Kuvings są objęte 10-letnią gwarancją. W porównaniu z moją aktualną wyciskarką, Kuvings EVO820 to skok technologiczny o 1000 lat  - znacznie cichsza praca, łatwość montażu i mycia, a co najważniejsze - idealnie aksamitne soki, bez najmniejszych grudek. Warto, przede wszystkim dla własnego zdrowia, inwestować w taki sprzęt AGD.

Warsztaty-z-gwiazda-po-raz-pietnasty

Pełne witamin i minerałów soki powinniśmy pić każdego dnia, a jeśli przygotujemy je z wykorzystaniem Jabłek Grójeckich, których na Warsztatach z Gwiazdą nie mogło zabraknąć to mamy 100% pewności, że będą pyszne i zdrowe.

Warsztaty-z-gwiazda-po-raz-pietnasty

Po wielkim gotowaniu przyszedł czas na relaks i chwile dla siebie. Kosmetyczne trendy mogliśmy poznać dzięki preparatom pielęgnacyjnym L'biotica, duńskim kosmetykom organicznym Urtekram oraz w pełni naturalnym i ekologicznym kosmetykom od Moja Farma Urody, które powstają na bazie polskich ziół, warzyw i owoców z Podlasia. Nie lada atrakcję stanowił też lodowaty, odmładzający i odżywczy masaż kulami CryoGlobe od Zimne Piękno.

Warsztaty-z-gwiazda-po-raz-pietnasty
Warsztaty-z-gwiazda-po-raz-pietnasty
Warsztaty-z-gwiazda-po-raz-pietnasty
Nie zabrakło produktów dla najmłodszych - torby lunchowe i zestawy pojemników na posiłki dla dzieci od Lunch Munch to bardzo dobre rozwiązanie zarówno do szkoły jak i na całodniową wycieczkę.

Jeśli miałabym jednym zdaniem podsumować XV edycję Warsztatów z Gwiazdą napisałabym "Było super - jak zawsze". Koniecznie musicie wziąć udział w tym ekscytującym projekcie.

Warsztaty-z-gwiazda-po-raz-pietnastyKomentarze