TRYB JASNY/CIEMNY
ZNAJDŹ PRZEPIS:

Szukaj wg składnika

Szukaj wg rodzaju kuchni

Szukaj wg dania

I Festiwal Smaków Food Trucków

Blog CzteryFajery.pl partnerem kulinarnym I Festiwalu Smaków Food Trucków


Otwieramy sezon food truckowy z przytupem! W najbliższy weekend 25-26 maja w Parku Miejskim im. Szuberta  odbędzie się  pełen atrakcji Festiwal Smaków Food Trucków. Przez całą sobotę i niedzielę, od godziny 12-stej uczestników będą karmić znane i lubiane food trucki, które przyjadą tu nawet z odległych zakątków Polski.


Na festiwalu nie zabraknie streetfoodowej klasyki: burgerów i frytek belgijskich, a także bardziej oryginalnych potraw z kuchni całego świata. W menu znajdą się mniej i bardziej pikantne dania meksykańskie, węgierskie langosze, specjały kuchni azjatyckiej takie jak: świeże sajgonki na parze, bułeczki baozi czy aromatyczny ramen. Food trucki obok sycących dań zaserwują także pyszne desery i słodkości. Wśród nich będą m.in. hiszpańskie churrosy, świeże owoce w czekoladzie i lody naturalne. Nie zabraknie również piwa. Czy ktoś zna lepszy sposób na słodkie spędzenie majowego weekendu?

Festiwal Smaków Food Trucków obok pysznego jedzenia, to także moc atrakcji pod chmurką. Najmłodsi uczestnicy będą mogli popisać swoim talentem w specjalnej strefie z kolorowankami i grami. Dorosłych gości festiwalu zachęcamy do wzięcia udziału w pasjonującej grze terenowej i zawodach jedzenia na czas. Zapowiada się dużo dobrych emocji! Ci, którzy będą szukali chwili wytchnienia, na pewno znajdą ją w strefie chill-outu wypełnionej leżakami i dźwiękami spokojnej muzyki. Podczas imprezy wybierzemy także głosami uczestników najsmaczniejszego food trucka.

26 maja nie lada gratka czeka fanów nowinek technologicznych i motoryzacji. W Parku Miejskim odbędzie się także 3 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych. Piknik Elektromobilności.

Zapraszamy na I Festiwal Smaków Food Trucków w Ząbkach na terenie Parku Miejskiego im. Szuberta. W sobotę 25 maja od godz. 12 do 21, a w niedzielę 26 maja: od 12 do 20.
Wstęp bezpłatny.
Więcej na: www.facebook.com/events/336797843859934/

Dla osób z Warszawy - dogodny dojazd z dworca Warszawa Wileńska każdym pociągiem. Czas przejazdu - około 8 minut. Wysiadacie dokładnie w miejscu gdzie odbywa się festiwal


Komentarze

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku - pisząc komentarz, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych