Silikonowa rękawica

    Silikonowa Rękawica Tupperware jest jednym z niezbędnych akcesoriów kuchennych, jakie musisz mieć w swojej kuchni. Istotną informacją jest fakt, że silikonowa część jest wytrzymała na temperatury do 220°C. Ponadto część na dłoń jest bardzo elastyczna, co zapewnia wysoką wygodę użycia rękawic. Antypoślizgowy nadruk pozwala na stabilne trzymanie gorących naczyń lub na wysuwanie gorącej blachy. Długi mankiet z materiału chroni także nadgarstek oraz przedramiona przed oparzeniem. Wyścielony wewnątrz rękawicy materiał jest miły w dotyku i zapobiega poceniu się dłoni. Ogólnie materiał jest bardzo wytrzymały, zwłaszcza jego silikonowa część. Pozwoli to na korzystanie z niej przez lata.
Wymiary: 31 x 18,5 cm
Zachęcamy do odwiedzenia strony


O firmie Tupperware
Tupperware Brands Corporation, działając poprzez sieć niezależnej sprzedaży bezpośredniej  obejmującą 3,1 miliona osób, jest globalnym liderem w zakresie sprzedaży innowacyjnych produktów premium różnorodnych marek za pośrednictwem sprzedaży bezpośredniej. Marki i kategorie produktów obejmują skoncentrowane na designie rozwiązania do kuchni i domu w zakresie przygotowania, przechowywania i podawania potraw oferowane przez markę Tupperware oraz artykuły kosmetyczne i pielęgnacyjne, oferowane przez marki Avroy Shlain, BeautiControl, Fuller Cosmetics, NaturCare, Nutrimetics i Nuvo.

Dodatkowe informacje można uzyskać w:
Centrala Tupperware Polska
Tel:     00 48 22 101 28 00
Mail:  tupperware@tupperware.pl


Komentarze

 1. Sądząc ze zdjęć i opisu,to może być moje brakujące ogniwo ☺. Skoro chroni dłoń i nadgarstek,to już jest sukces. Mam nadzieję,że nie da się jej przypalić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tupperware ma bardzo dobre produkty, więc przypalenie tej rękawicy byłoby niezwykle trudne :)

   Usuń
 2. Bardzo mi się podoba kolorystyka, trafia w mój gust

  OdpowiedzUsuń
 3. Chociaż uważam na gorące , to jednak czasami takie rękawiczki są niezbędne ...

  OdpowiedzUsuń
 4. O! A ja się ostatnio zastanawiałam nad zmianą takiej zwykłej rękawicy na gumową!

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne, tylko czy wygodne, wyglądają na sztywne ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo przydatna w każdej kuchni :)

  OdpowiedzUsuń
 7. A ja mam cały czas starą materiałową, która jest mocno zużyta. Może czas ją wymienić.

  OdpowiedzUsuń
 8. bardzo by mi się taka rękawica przydała, zwłaszcza, że lubię produkty tej firmy :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku - pisząc komentarz, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *


Blog Cztery Fajery założyliśmy niemal 9 lat temu, jako naszą podręczną książkę kucharską i swego rodzaju pamiętnik kulinarny. Dziś adresujemy go do każdego, kto kocha gotować albo dopiero rozpoczyna swoją przygodę w kuchni.

Dzielimy się z Tobą tylko tymi przepisami z których sami korzystamy. Nie znajdziesz tu nic, czego nie przyrządziliśmy ani potraw, których nigdy więcej nie ugotujemy. Każdy przepis, który opublikowaliśmy, sprawdziliśmy najpierw na sobie.


Znajdziesz tutaj zarówno dania tradycyjnej polskiej kuchni, jak i przepisy z odległych zakątków świata. Bardzo lubimy kuchnię regionalną, więc i takich receptur nie mogło zabraknąć, a ponieważ oboje jesteśmy wielkimi miłośnikami kawy, to doczekała się ona osobnego działu na blogu.

Lubimy pisać, ale jeszcze bardziej lubimy, kiedy czytacie to o czym piszemy. Będziemy wdzięczni za Wasze komentarze, bo to największa nagroda na jaką liczyć może bloger.

A teraz ugotujmy coś wspólnie
Ola i Paweł

Znajdziesz nas tutaj

Znajdziesz nas tutaj: