Modnie zdrowo kolorowo - XVI Warsztaty z Gwiazdą

 O tym, że All About Life potrafi pozytywnie zaskakiwać wiadomo od dawna. Twórcom projektu nigdy nie brakowało świetnych pomysłów, ale XVI edycja Warsztatów z Gwiazdą okazała się wyjątkową.
Było nie tylko smacznie, zdrowo i kolorowo, ale też powiało światem wielkiej mody podczas pokazu letniej kolekcji Niny Basco, która miała miejsce w gościnnych wnętrzach warszawskiego Centrum Techniki Kulinarnej.

Modnie-zdrowo-kolorowo-XVI-warsztaty-z-gwiazda

W rolę modelek wcieliły się znane influencerki - autorki tak poczytnych blogów jak Bazyliowy Mus, Afrykanskifoodblog czy Świat Karinki, a pokaz podziwiali m.in. aktorka Agata Załęcka i tancerz Sebastian Kowalczyk. Nowa kolekcja Niny Basco adresowana do świadomych siebie, nowoczesnych kobiet, ceniących dyskretną elegancję i doskonałą jakość zachwycała świeżością i kolorami.

Modnie-zdrowo-kolorowo-XVI-warsztaty-z-gwiazda

Podczas warsztatów kulinarnych nie mogło zabraknąć zdrowych przepisów opracowanych specjalnie na potrzeby tego wydarzenia przez Martynę Chomacką i Lorka Zedju, finalistów polskie edycji konkursu Masterchef.  Przygotowane potrawy nie tylko smakowały wyśmienicie,  zostały też dostosowane do standardów żywienia osób z chorobą Hashimoto.

Partnerami XVI  edycji Warsztatów z Gwiazdą byli: debiutująca na organizowanych przez portal All About Life eventach marka Devaldano (producent grzybów i przetworów), spółka TiM SA (dystrybutor wina Le Grand Noir), laureaci kategorii żywność zakończonego niedawno plebiscytu Influencers Top 2019 - Baziółka (świeże zioła), Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Krasnystaw, Stovit (przetwory owocowe) i  Cremajo (majonezy bez jajek), a także  uznani producenci artykułów wyposażenia kuchni i małego AGD:  Smukee (skandynawskie dodatki do domu), Hoffen (małe AGD), CleanHands (mydła i żele antybakteryjne) i laureaci Influencer’s Top 2019 w kategorii Dom i Wnętrze - firmy: MillClean (środki czystości), Kuvings Polska (wyciskarki do soków) i Aquaphor (dzbanki filtrujące i filtru do wody).

Modnie-zdrowo-kolorowo-XVI-warsztaty-z-gwiazda
Modnie-zdrowo-kolorowo-XVI-warsztaty-z-gwiazda
Modnie-zdrowo-kolorowo-XVI-warsztaty-z-gwiazda
Modnie-zdrowo-kolorowo-XVI-warsztaty-z-gwiazda

Nowości kosmetyczne w tym kosmetyki do pielęgnacji włosów, wegańskie maski w płachcie i płatki pod oczy zaprezentowała firma L’Biotica Biovax, a właściciel Iodica Polska przybliżył obecnym na evencie influencerom, blogerom i dziennikarzom zasady i korzyści wynikające z suplementacji jodem.

Modnie-zdrowo-kolorowo-XVI-warsztaty-z-gwiazda

Podczas warsztatów nie tylko utwierdziłam się w przekonaniu, że warto wybierać w sklepach jak najmniej przetworzoną żywność i kosmetyki oparte na naturalnych składnikach, ale też zdobyłam garść przydatnej wiedzy i co nie mniej ważne poznałam kilka nowych przepisów, które niebawem Wam zaprezentuję.

Modnie-zdrowo-kolorowo-XVI-warsztaty-z-gwiazda

Komentarze

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *


Blog Cztery Fajery założyliśmy niemal 9 lat temu, jako naszą podręczną książkę kucharską i swego rodzaju pamiętnik kulinarny. Dziś adresujemy go do każdego, kto kocha gotować albo dopiero rozpoczyna swoją przygodę w kuchni.

Dzielimy się z Tobą tylko tymi przepisami z których sami korzystamy. Nie znajdziesz tu nic, czego nie przyrządziliśmy ani potraw, których nigdy więcej nie ugotujemy. Każdy przepis, który opublikowaliśmy, sprawdziliśmy najpierw na sobie.


Znajdziesz tutaj zarówno dania tradycyjnej polskiej kuchni, jak i przepisy z odległych zakątków świata. Bardzo lubimy kuchnię regionalną, więc i takich receptur nie mogło zabraknąć, a ponieważ oboje jesteśmy wielkimi miłośnikami kawy, to doczekała się ona osobnego działu na blogu.

Lubimy pisać, ale jeszcze bardziej lubimy, kiedy czytacie to o czym piszemy. Będziemy wdzięczni za Wasze komentarze, bo to największa nagroda na jaką liczyć może bloger.

A teraz ugotujmy coś wspólnie
Ola i Paweł

Znajdziesz nas tutaj

Znajdziesz nas tutaj: