TRYB JASNY/CIEMNY
ZNAJDŹ PRZEPIS:

Szukaj wg składnika

Szukaj wg rodzaju kuchni

Szukaj wg dania

Przepis na zdrowe serce

Przepis na zdrowe serce

Cholesterol pod kontrolą - recenzja książki Łukasza Subsar

Przepis na zdrowe serce to pierwsza na polskim rynku wydawniczym publikacja, która w sposób kompleksowy porusza temat cholesterolu. Napisana przystępnym, zrozumiałym dla osób niezwiązanych z medycyną, językiem pomaga zrozumieć istotę problemu, a jednocześnie wskazuje dostępne dla przeciętnego człowieka rozwiązania i sposoby na skuteczną profilaktykę. 


Książka dietetyka klinicznego Łukasza Subsar, powstała na podstawie blisko 100 źródeł naukowych, doświadczenia zawodowego autora oraz  studium przypadków. "Przepis na zdrowe serce" nie jest więc bynajmniej poradnikiem kulinarnym ani książką kucharską. Stanowi rzetelne wsparcie dla każdego, kto chce podejmować świadome decyzje dotyczące profilaktyki i odpowiada na jedno z najczęściej zadawanych pytań - jak obniżyć cholesterol domowymi sposobami.

W poszczególnych rozdziałach autor omawia m.in. najczęściej występujące choroby układu krążenia, w tym miażdżycę, zagadnienia dotyczące profilu lipidowego, prawidłowej diety, aktywności fizycznej i suplementacji. Odpowiada na pytanie czy istnieje idealna dieta na cholesterol i przybliżą zasady żywienia w profilaktyce chorób krążenia. Odrębne rozdziały zostały poświęcony  znaczeniu suplementacji w trosce o zdrowe serce i prawidłowy cholesterol oraz roli aktywności fizycznej w profilaktyce chorób sercowo - naczyniowych.

Czytelnicy znajdą również wiele istotnych wskazówek dotyczących prawidłowego odżywiania, w tym przykładowe całodzienne jadłospisy wraz z przepisami umożliwiającymi przygotowanie pełnowartościowych posiłków oraz propozycje zamienników poszczególnych składników. Tym samym książka Przepis na zdrowe serce Cholesterol pod kontrolą ułatwi osobom nie korzystającym z konsultacji u dietetyka stworzenie zdrowych, w pełni zbilansowanych i lekkostrawnych posiłków tak ważnych podczas walki o utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu. 

Autor książki Przepis na zdrowe serce, Łukasz Subsar jest jednym z najlepszych ekspertów z zakresu żywienia w chorobach układu krążenia w Polsce.

przepis-na-zdrowe-serce

Tytuł: Przepis na zdrowe serce 
Podtytuł: Cholesterolpodkontrola.pl 
Autor: Łukasz Subsar 
Wydawca: Wostok HR 
Data wydania: czerwiec 2021 

Komentarze

 1. Takich wiadomości na zdrowy tryb życia nigdy za wiele. Muszę zapoznać się z tą pozycją. Zwlaszcza z myślą o mężu i zmianie jego nawyków odżywiania :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Marzeno, gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i rozważenia zakupu naszej spersonalizowanej diety. Dziękujemy za opinię i życzymy dużo zdrowia :)

   Usuń
 2. Coś dla mnie, z natury mam niestety wyższy cholesterol i muszę go pilnować :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W naszej książce poruszamy wiele tematów związanych z cholesterolem oraz przedstawiamy skuteczne działania na to, aby móc cieszyć się zdrowiem. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą :)

   Usuń
 3. Super, że pojawiają się takie mądre poradniki. Uwielbiam kiedy są jeszcze przy przepisach zdjęcia, aby wiedzieć jak coś przygotować :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękujemy za miłe słowa i serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą :)

   Usuń
 4. Zdrowe serce to ważna rzecz. Warto o tym pisać i mówić.

  OdpowiedzUsuń
 5. Tego typu książki są bardzo ciekawe i można wiele się dowiedzieć, warto mieć taki poradnik na półce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo nam miło i dziękujemy za taka opinię. Nasza książka to uniwersalny poradnik na zdrowie dla każdego Czytelnika :)

   Usuń
 6. Książka dla mnie. Niestety mimo zdrowej diety mam podwyższony cholesterol i muszę go kontrolować. Taka pozycja powinna być obowiązkowa w każdym domu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Edyto, gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, książka szeroko przedstawia problem cholesterolu i nie tylko, można z niej wyciągnąć wiele cennych informacji. Dziękujemy za opinię i życzymy dużo zdrowia :)

   Usuń
 7. Ciężko żyć bez zdrowego serca. Trzeba o tym myśleć "na zapas".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda Pani Małgorzato, niestety wiele osób odwleka badania profilaktyczne, dlatego serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i książką, która znajduje się w przedsprzedaży. "Przepis na zdrowe serce" z pewnością poszerzy wiedzę na temat chorób sercowo - naczyniowych :)

   Usuń
 8. Mam tendencje do podwyższonego cholesterolu tak wiec książka zdecydowanie dla mnie. No cóż pewnie muszę ją kupić w najbliższym czasie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziękujemy za zainteresowanie naszą publikacją, na pewno znajdzie w niej Pani wiele cennych porad i informacji. Zachęcamy również do rozważenia zakupu spersonalizowanej diety :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku - pisząc komentarz, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych